- Počasí
- Polsko
- Dolnoslezské vojvodství
- Vysoké Kolo
Vysoké Kolo: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Vysoké Kolo můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 1. 6. (10:00)
Min °CMax °C
Tento týden
Dnes
1. 6.
5°C
10°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
43 km/h
|
23 km/h
38 km/h
|
22 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
10°C
|
7°C
|
Zítra
2. 6.
4°C
14°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
12 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
23 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
15°C
|
10°C
|
Středa
3. 6.
5°C
11°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
52 km/h
|
30 km/h
61 km/h
|
25 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
8°C
|
7°C
|
Čtvrtek
4. 6.
4°C
13°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
36 km/h
|
21 km/h
38 km/h
|
28 km/h
47 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
13°C
|
10°C
|
Pátek
5. 6.
6°C
11°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
41 km/h
|
20 km/h
34 km/h
|
20 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
8°C
|
7°C
|
Tento víkend
Sobota
6. 6.
3°C
13°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
21 km/h
|
4 km/h
9 km/h
|
10 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
14°C
|
10°C
|
Neděle
7. 6.
7°C
16°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
12 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
13 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
14°C
|
14°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
10°C
15°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
20 km/h
|
13 km/h
22 km/h
|
14 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
18°C
|
12°C
|
Úterý
9. 6.
8°C
14°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
21 km/h
|
9 km/h
20 km/h
|
11 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
17°C
|
12°C
|
Středa
10. 6.
8°C
16°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
5 km/h
13 km/h
|
6 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
19°C
|
13°C
|
Čtvrtek
11. 6.
9°C
17°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
14 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
9 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
19°C
|
14°C
|
Pátek
12. 6.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
19 km/h
|
8 km/h
14 km/h
|
10 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
21°C
|
14°C
|
Další víkend
Sobota
13. 6.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
13 km/h
|
4 km/h
12 km/h
|
11 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
20°C
|
14°C
|
Neděle
14. 6.
11°C
17°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
10 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
19°C
|
13°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 6.
10°/5°
2. 6.
14°/4°
3. 6.
11°/5°
4. 6.
13°/4°
5. 6.
11°/6°
6. 6.
13°/3°
7. 6.
16°/7°
8. 6.
15°/10°
9. 6.
14°/8°
10. 6.
16°/8°
11. 6.
17°/9°
12. 6.
18°/10°
13. 6.
18°/10°
14. 6.
17°/11°
15. 6.
14°/10°
16. 6.
15°/8°
17. 6.
13°/9°
18. 6.
15°/7°
19. 6.
16°/8°
20. 6.
15°/9°
21. 6.
16°/8°
22. 6.
17°/9°
23. 6.
18°/10°
24. 6.
18°/11°
25. 6.
16°/11°
26. 6.
16°/10°
27. 6.
17°/9°
28. 6.
16°/10°
29. 6.
15°/10°
30. 6.
14°/9°
Co znamená
srážky
12 %
