- Počasí
- Polsko
- Dolnoslezské vojvodství
- Vysoké Kolo
Aktuální počasí Vysoké Kolo
Aktuální počasí přímo pro město Vysoké Kolo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 1. 6. (10:00)
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
