- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Zliv
Aktuální počasí Zliv
Aktuální počasí přímo pro město Zliv. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
