- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Břestek
Aktuální počasí Břestek
Aktuální počasí přímo pro město Břestek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
