Aktuální počasí Kafr al ‘Arab
Aktuální počasí přímo pro město Kafr al ‘Arab. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
