- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Bečov nad Teplou
Aktuální počasí Bečov nad Teplou
Aktuální počasí přímo pro město Bečov nad Teplou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
