- Počasí
- Chorvatsko
- Dubrovačko-Neretvanska
- Ðonta Doli
Aktuální počasí Ðonta Doli
Aktuální počasí přímo pro město Ðonta Doli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
