Aktuální počasí Botevo
Aktuální počasí přímo pro město Botevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (12:00) do 2. 6. (10:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
