- Počasí
- Dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Aktuální články o počasí
Dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Min °CMax °C
Dnes
31. 5.
14°C
25°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
Další týden
Zítra
1. 6.
15°C
21°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
Úterý
2. 6.
12°C
24°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
Středa
3. 6.
13°C
22°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
Čtvrtek
4. 6.
12°C
22°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
Pátek
5. 6.
13°C
25°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
Další víkend
Sobota
6. 6.
12°C
17°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
Neděle
7. 6.
9°C
25°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
Další týden
Pondělí
8. 6.
13°C
26°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
Úterý
9. 6.
14°C
26°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
Středa
10. 6.
14°C
27°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
Čtvrtek
11. 6.
15°C
28°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
Pátek
12. 6.
11°C
26°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
Další víkend
Sobota
13. 6.
12°C
28°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
