- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Žimrovice
Aktuální počasí Žimrovice
Aktuální počasí přímo pro město Žimrovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
