- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Žákovice
Aktuální počasí Žákovice
Aktuální počasí přímo pro město Žákovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
