- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Wells-next-the-Sea
Aktuální počasí Wells-next-the-Sea
Aktuální počasí přímo pro město Wells-next-the-Sea. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 12°C |
