- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Vyskytná nad Jihlavou
Aktuální počasí Vyskytná nad Jihlavou
Aktuální počasí přímo pro město Vyskytná nad Jihlavou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
