Aktuální počasí Villa Postignano
Aktuální počasí přímo pro město Villa Postignano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (08:00) do 1. 6. (20:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
