- Počasí
- Itálie
- Autonomní provincie Bolzano
- Verdesina
Aktuální počasí Verdesina
Aktuální počasí přímo pro město Verdesina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 2. 6. (14:00) do 3. 6. (00:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
