- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Velká Střelná
Aktuální počasí Velká Střelná
Aktuální počasí přímo pro město Velká Střelná. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
