- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Velká Kraš
Aktuální počasí Velká Kraš
Aktuální počasí přímo pro město Velká Kraš. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Silný déšť
Platí od 1. 6. (01:00) do 1. 6. (15:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
