- Počasí
- Chorvatsko
- Krapinsko-Zagorska
- Veliki Komor
Aktuální počasí Veliki Komor
Aktuální počasí přímo pro město Veliki Komor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (00:00) do 1. 6. (08:00)
17°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
