- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Valtrovice
Aktuální počasí Valtrovice
Aktuální počasí přímo pro město Valtrovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
