- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Újezdec
Aktuální počasí Újezdec
Aktuální počasí přímo pro město Újezdec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
