- Počasí
- Slovensko
- Nitriansky kraj
- Tešedíkovo
Aktuální počasí Tešedíkovo
Aktuální počasí přímo pro město Tešedíkovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
