Aktuální počasí Tel
Aktuální počasí přímo pro město Tel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 2. 6. (14:00) do 3. 6. (00:00)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 19°C |
