- Počasí
- Burkina Faso
- Centre
- Tanséga
Aktuální počasí Tanséga
Aktuální počasí přímo pro město Tanséga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 31°C |
