- Počasí
- Chorvatsko
- Primorsko-Goranska
- Sveti Vid-Miholjice
Aktuální počasí Sveti Vid-Miholjice
Aktuální počasí přímo pro město Sveti Vid-Miholjice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (15:00)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
