- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Svätý Hubert
Aktuální počasí Svätý Hubert
Aktuální počasí přímo pro město Svätý Hubert. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
