- Počasí
- Chorvatsko
- Šibensko-Kniniska
- Strižnja
Aktuální počasí Strižnja
Aktuální počasí přímo pro město Strižnja. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 1. 6. (15:00) do 1. 6. (20:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 19°C |
