- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Sobíšky
Aktuální počasí Sobíšky
Aktuální počasí přímo pro město Sobíšky. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
