- Počasí
- Chorvatsko
- Dubrovačko-Neretvanska
- Smokvica
Aktuální počasí Smokvica
Aktuální počasí přímo pro město Smokvica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 1. 6. (18:00) do 2. 6. (00:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
