- Počasí
- Chorvatsko
- Split-Dalmatia
- Slime
Aktuální počasí Slime
Aktuální počasí přímo pro město Slime. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 1. 6. (18:00) do 2. 6. (00:00)
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
