- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Šindlov
Aktuální počasí Šindlov
Aktuální počasí přímo pro město Šindlov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
