- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Šindlov
Aktuální počasí Šindlov
Aktuální počasí přímo pro město Šindlov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
