- Počasí
- Slovensko
- Žilinský kraj
- Sihelné
Aktuální počasí Sihelné
Aktuální počasí přímo pro město Sihelné. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 1. 6. (15:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
