Aktuální počasí Sant'Elia a Pianisi
Aktuální počasí přímo pro město Sant'Elia a Pianisi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 1. 6. (10:00) do 1. 6. (21:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
