- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Lipoltice
Aktuální počasí Lipoltice
Aktuální počasí přímo pro město Lipoltice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
