- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Santa Maria del Monte
Aktuální počasí Santa Maria del Monte
Aktuální počasí přímo pro město Santa Maria del Monte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (02:00)
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 18°C |
