- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- San Michele De' Gatti
Aktuální počasí San Michele De' Gatti
Aktuální počasí přímo pro město San Michele De' Gatti. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (02:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
