- Počasí
- Chorvatsko
- Šibensko-Kniniska
- Putičanje
Aktuální počasí Putičanje
Aktuální počasí přímo pro město Putičanje. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 1. 6. (15:00) do 1. 6. (20:00)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 18°C |
