Aktuální počasí Preggio
Aktuální počasí přímo pro město Preggio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (08:00) do 1. 6. (20:00)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
