- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Přebuz
Aktuální počasí Přebuz
Aktuální počasí přímo pro město Přebuz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
