- Počasí
- Slovinsko
- Podčetrtek
- Podčetrtek
Aktuální počasí Podčetrtek
Aktuální počasí přímo pro město Podčetrtek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 1. 6. (15:00) do 1. 6. (20:00)
Bouřky
Platí do 1. 6. (08:00)
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
