Aktuální počasí Papigno
Aktuální počasí přímo pro město Papigno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (08:00) do 1. 6. (20:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
