- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Ondřejovice
Aktuální počasí Ondřejovice
Aktuální počasí přímo pro město Ondřejovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Silný déšť
Platí do 1. 6. (15:00)
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
