- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Olešnice v Orlických horách
Aktuální počasí Olešnice v Orlických horách
Aktuální počasí přímo pro město Olešnice v Orlických horách. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Silný déšť
Platí do 1. 6. (10:00)
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
