- Počasí
- Chorvatsko
- Požeško-Slavonska
- Nurkovac
Aktuální počasí Nurkovac
Aktuální počasí přímo pro město Nurkovac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
