- Počasí
- Chorvatsko
- Dubrovačko-Neretvanska
- Nova Sela
Aktuální počasí Nova Sela
Aktuální počasí přímo pro město Nova Sela. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
