- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Náměšť nad Oslavou
Aktuální počasí Náměšť nad Oslavou
Aktuální počasí přímo pro město Náměšť nad Oslavou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
