- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Moutiers-sous-Chantemerle
Aktuální počasí Moutiers-sous-Chantemerle
Aktuální počasí přímo pro město Moutiers-sous-Chantemerle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
