- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Morašice
Aktuální počasí Morašice
Aktuální počasí přímo pro město Morašice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
