Aktuální počasí Momchilovtsi
Aktuální počasí přímo pro město Momchilovtsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
