- Počasí
- Chorvatsko
- Dubrovačko-Neretvanska
- Mokošica
Aktuální počasí Mokošica
Aktuální počasí přímo pro město Mokošica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (15:00) do 1. 6. (20:00)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
